Zespół Przychodni Weterynaryjnej Kora

  1. Home
  2. »
  3. Nasz zespół

Robert Sokołowski

Specjalizacja:
Lekarz weterynarii, specjalista chirurgii weterynaryjnej

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, w zawodzie od 1991 roku. W lecznicy zajmuje się okulistyką, ortopedią i chirurgią.

Piotr Niewczas

Specjalizacja:
Lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, w zawodzie od 1995 roku. W lecznicy zajmuje się szeroko pojętą internistyką, chirurgią oraz konsultuje pacjentów kardiologicznych.

Anna Resmer

Specjalizacja:
Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. W zawodzie od 1998 roku. Pani doktor jest lekarzem internistą, który z dużym zaangażowaniem i cierpliwością dba o swoich pacjentów oraz wspiera ich właścicieli. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, które zdobyła w trakcie kursów z zakresu ultrasonografii zajmuje się także wykonywaniem badań USG.

Karolina Raś

Specjalizacja:
Lekarz weterynarii

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W zawodzie od 2016 roku. Pani doktor jest internistą, który bardzo dokładnie i wnikliwie analizuje każdy przypadek, a do wszystkich swoich podopiecznych podchodzi z ogromną troską i empatią. Największą zawodową pasją Pani doktor jest dermatologia. Interesuje się również hematologią oraz wykonuje badania USG.

Sylwia Montowska

Specjalizacja:
inż. zoofizjoterapii, mgr zootechniki, technik weterynarii

Ukończyła studia z fizjoterapii zwierząt oraz zootechniki na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. W zawodzie od 2021r. Sprawuje asystę przy zabiegach chirurgicznych oraz dzielnie zajmuję się pacjentami przebywającym w szpitalu. W wolnym czasie lubi ekstremalny przejazd kolejką górską lub skok na bungee.

Amanda Ochocińska

Specjalizacja:
technik weterynarii

W 2019 roku uzyskała tytuł technika weterynarii i jeszcze w tym samym roku rozpoczęła pracę w zawodzie. Sprawuje opiekę nad pacjentami szpitala, asystentka lekarza. Zajmuje się diagnostyką laboratoryjną, a także asystuje przy zabiegach chirurgicznych. Zwierzęta towarzyszą jej od zawsze. Właścicielka dwóch kotów – Kiary i Codzika, dwóch szczurów – Emi i Nutelli, chomika Zgredka i rybek. Pozytywnie zakręcona na punkcie owczarków niemieckich. W wolnym czasie lubi robić zdjęcia, czytać książki oraz pisać własne historie.

Katarzyna Walenciuk

Specjalizacja:
mgr inż. zoofizjoterapii, technik weterynarii

Ukończyła Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt Politechniki Bydgoskiej broniąc pracę magisterską na kierunku Zootechnika ze specjalizacją fizjoterapia zwierząt. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu rehabilitacji zwierząt domowych i egzotycznych. W zawodzie od 2019 roku. W przychodni sprawuje opiekę nad pacjentami szpitalnymi, zajmuje się diagnostyką laboratoryjną oraz asystuje podczas zabiegów chirurgicznych. Prywatnie właścicielka kota i psa – Misi i Indy-ego.

Monika Szala

Specjalizacja:
pracowniczka rejestracji

W klinice zajmuje się rejestracją pacjentów, odpowiada na Państwa wiadomości na Facebooku oraz zajmuje się tworzeniem treści w mediach społecznościowych. Szczęśliwa posiadaczka ukochanego psa Frędzla oraz dwóch kotów – Nali i Brusa.

Zadzwoń teraz