Zespół Przychodni Weterynaryjnej Kora

  1. Home
  2. »
  3. Nasz zespół

Robert Sokołowski

Specjalizacja:
Lekarz weterynarii, specjalista chirurgii weterynaryjnej

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, w zawodzie od 1991 roku. W lecznicy zajmuje się okulistyką, ortopedią i chirurgią.

Piotr Niewczas

Specjalizacja:
Lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, w zawodzie od 1995 roku. W lecznicy zajmuje się szeroko pojętą internistyką, chirurgią oraz konsultuje pacjentów kardiologicznych.

Anna Resmer

Specjalizacja:
Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. W zawodzie od 1998 roku. Pani doktor jest lekarzem internistą, który z dużym zaangażowaniem i cierpliwością dba o swoich pacjentów oraz wspiera ich właścicieli. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, które zdobyła w trakcie kursów z zakresu ultrasonografii zajmuje się także wykonywaniem badań USG.

Karolina Raś

Specjalizacja:
Lekarz weterynarii

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W zawodzie od 2016 roku. Pani doktor jest internistą, który bardzo dokładnie i wnikliwie analizuje każdy przypadek, a do wszystkich swoich podopiecznych podchodzi z ogromną troską i empatią. Największą zawodową pasją Pani doktor jest dermatologia. Interesuje się również hematologią oraz wykonuje badania USG.

Maja Werner

Specjalizacja:
Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w 2017 r. Podczas studiów odbywała liczne staże, a później pracowała w gabinetach zajmujących się leczeniem małych zwierząt, głównie psami i kotami. Pasjonatka dermatologii, chirurgii oraz ogólnopojętej interny, stale poszerzająca swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach naukowych. Jej podejście do pracy opiera się na empatii, sumienności, dociekliwości oraz nieustannym dążeniu do zapewnienia możliwie najlepszej opieki swoim pacjentom. Prywatnie jest miłośniczką biegania, zwłaszcza po leśnych szlakach, oraz właścicielką pudla o imieniu Sansa, który nie tylko jest jej pupilem, ale także inspiracją do ciągłego rozwoju zawodowego.

Karolina Czarnecka

Specjalizacja:
Lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie 2023 r. Już od drugiego roku studiów zdobywała doświadczenie odbywając wolontariat w olsztyńskim schronisku oraz lecznicach i klinikach w Bydgoszczy, Warszawie i Kielcach. Członkini Studenckiego Koła Naukowego Technik Obrazowania w Diagnostyce Chorób Małych Zwierząt. Swoją przyszłość zawodową wiąże z interną psów i kotów.

Krystian Kwidziński

Specjalizacja:
Lekarz weterynarii

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. Jestem lekarzem, który do pacjentów podchodzi z dużą cierpliwością, empatią i zaangażowaniem. Moją pasją zawodową jest chirurgia oraz internistyka.

Sylwia Montowska

Specjalizacja:
inż. zoofizjoterapii, mgr zootechniki, technik weterynarii

Ukończyła studia z fizjoterapii zwierząt oraz zootechniki na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. W zawodzie od 2021r. Sprawuje asystę przy zabiegach chirurgicznych oraz dzielnie zajmuję się pacjentami przebywającym w szpitalu. W wolnym czasie lubi ekstremalny przejazd kolejką górską lub skok na bungee.

Amanda Ochocińska

Specjalizacja:
technik weterynarii

W 2019 roku uzyskała tytuł technika weterynarii i jeszcze w tym samym roku rozpoczęła pracę w zawodzie. Sprawuje opiekę nad pacjentami szpitala, asystentka lekarza. Zajmuje się diagnostyką laboratoryjną, a także asystuje przy zabiegach chirurgicznych. Zwierzęta towarzyszą jej od zawsze. Właścicielka dwóch kotów – Kiary i Codzika, dwóch szczurów – Emi i Nutelli, chomika Zgredka i rybek. Pozytywnie zakręcona na punkcie owczarków niemieckich. W wolnym czasie lubi robić zdjęcia, czytać książki oraz pisać własne historie.

Katarzyna Walenciuk

Specjalizacja:
mgr inż. zoofizjoterapii, technik weterynarii

Ukończyła Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt Politechniki Bydgoskiej broniąc pracę magisterską na kierunku Zootechnika ze specjalizacją fizjoterapia zwierząt. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu rehabilitacji zwierząt domowych i egzotycznych. W zawodzie od 2019 roku. W przychodni sprawuje opiekę nad pacjentami szpitalnymi, zajmuje się diagnostyką laboratoryjną oraz asystuje podczas zabiegów chirurgicznych. Prywatnie właścicielka kota i psa – Misi i Indy-ego.

Monika Szala

Specjalizacja:
pracowniczka rejestracji

W Przychodni zajmuje się rejestracją pacjentów, odpowiada na Państwa wiadomości na Facebooku oraz zajmuje się tworzeniem treści w mediach społecznościowych. Szczęśliwa posiadaczka ukochanego psa Frędzla oraz dwóch kotów – Nali i Brusa.

Karolina Kasprzyk

Specjalizacja:
pracowniczka rejestracji

Absolwentka technikum weterynaryjnego, z pasją do zwierząt. W Przychodni zajmuje się rejestracją. Szczęśliwa właścicielka kota Leona. W czasie wolnym lubi poczytać dobry thriller.

Weronika Durmaj

Specjalizacja:
pracowniczka rejestracji

Z wykształcenia technik weterynarii, z pasji miłośniczka podróży, fotografii i oczywiście zwierząt. Psiara z miłości, kociara z wyboru. Posiadaczka dwóch psów – ukochanego Toffifee i Lotusa, niesfornej rudej kotki Yummi oraz chomiczka Niedźwiadka.

Zadzwoń teraz