O nas

  1. Home
  2. »
  3. O nas

O nas

Przychodnia
Weterynaryjna KORA

Niesienie pomocy potrzebującym zwierzętom jest naszą misją już od ponad 30 lat. Każdego dnia mamy okazję przekonać się, jaką miłością i przywiązaniem darzą swoich pupili ich właściciele. Zdajemy sobie sprawę, jak wielkim zaufaniem obdarzają nas, kiedy oddają swoich czworonożnych przyjaciół pod naszą opiekę. Niezależnie od problemu, z którym do naszej przychodni weterynaryjnej w Bydgoszczy trafiają pacjenci, chęć ulżenia im w cierpieniu oraz zagwarantowani komfortu jest dla naszego personelu kwestią priorytetową. Wyposażenie, którym dysponuje nasza placówka, umożliwia nam nie tylko postawienie trafnej diagnozy, ale również podjęcie odpowiednich działań. W zależności od potrzeb pomagamy naszym pacjentom doraźnie lub tez kierujemy na leczenie stacjonarne w naszej klinice, gdzie pod fachową opieką Państwa czworonogi mogą w spokoju wracać do zdrowia.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w rozpoznawaniu i leczeniu chorób zwierząt, przede wszystkim jednak są to ludzie, którzy kochają czworonogi i z pasją wykonują swoją pracę.

Zakres usług

Poznaj nasze specjalizacje

Wciąż zwiększamy kompetencje naszego zespołu i inwestujemy w nowoczesny sprzęt, aby oferować usługi na wysokim poziomie. 

Okulistyka

Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób narządu wzroku.

Interna

Pomoc dla zwierząt domowych przez 7 dni w tygodniu.

Chirurgia

Podstawowe zabiegi chirurgiczne i skomplikowane operacje.

Wizyty domowe

Przyjmujemy zamówienia na wizyty domowe w ramach profilaktyki

Karmy weterynaryjne

Sprzedajemy specjalistyczne karmy weterynaryjne dla psów i kotów

USG zwierząt

Diagnostyka obrazowa USG profesjonalnym sprzętem

RTG zwierząt

Diagnostyka obrazowa RTG nowoczesnym sprzętem

Dermatologia

Zajmujemy się leczeniem chorób zwierząt z zakresu dermatologii

Chipowanie zwierząt

Znakujemy zwierzęta mikrochipami posiadającymi certyfikat ISO 11784

Paszporty dla zwierząt

Wystawiamy paszporty zgodne z wymogami Unii Europejskiej

Diagnostyka

Prowadzimy diagnostykę laboratoryjną na miejscu

Rehabilitacja

Zabiegi fizykalne, terapia manualna, kinezyterapia i termoterapia

Bieżnia wodna

Hydroterapia z wykorzystaniem nowoczesnej bieżni wodnej

Ortopedia

Leczenie wrodzonych i nabytych dysfunkcji układu ruchu zwierząt

Profilaktyka

Oferujemy pełen zakres szczepień i profilaktykę przeciwpasożytniczą

Opinie

Co mówią o nas klienci

Pełen profesjonalizm i cudowna opieka. Od samego wejścia nasz psiak został zaopiekowany. Pojechaliśmy z dusznościami i jeszcze przed wejściem do gabinetu piesek został obejrzany czy nie wymaga natychmiastowej pomocy. Później bardzo szybka i trafna diagnoza. Przemiła atmosfera. Serdecznie dziękujemy i polecamy.

Katarzyna S.

Miejsce przyjazne zwierzakom i ich opiekunom. Profesjonalne podejście do każdego problemu. Powierzam zdrowie mojego psa Zespołowi Kory już ponad 13 lat i nigdy się nie zawiedliśmy, a były to niestrawności, infekcje, szczepienia, ale też kilka operacji w znieczuleniu ogólnym. Teraz też walczymy o sprawność mojego psa. Jestem wdzięczna za wszystko, POLECAM. Pozdrawiam cały zespół.

Anna R.

Bardzo dziękujemy za uratowanie naszej Kory. Szybka i fachowa pomoc, zrozumienie dla naszego smutku. Nie potrafię wyrazić jak bardzo jesteśmy wdzięczni. DZIĘKUJEMY

Agnieszka D.

Serdecznie dziękuję doktorowi Robertowi Sokołowskiemu za profesjonalną obslugę, hospitalizacje i leczenie i zabieg przeprowadzany na moim zwierzeciu. Pan doktor chętnie dzieli się swoją wiedzą, służy radą i pomocą! Pięknie dziekuję i polecam!

Joanna M.

Dzisiaj miałam Wielką Przyjemność zawitać do lecznicy Kora. Rano znalazłam rannego jeżyka. Postanowilam zawieźć zwierzątko do weterynarza. Wybrałam klinikę Kora ponieważ była najbliżej mojego miejsca zamieszkania i była całodobowa. Nie byłam przekonana jak i potraktują to zwierzątko. Okazało się że pracują tam Wspaniali Ludzie. Pani Doktor powiedziała że bardzo dobrze że przywiozłam jeżyka i od razu się nim zajęła. Zwierzaczek niestety już nie żył. Ale ja byłam naprawdę miłe zaskoczona tym że Zwierzaczek z ulicy został bez problemu zbadany. Naprawdę Wielkie Dzięki Pozdrawiam Serdecznie

Monika P.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebooku

Masz pytania?

Skontaktuj się z naszą przychodnią

Jak dojechać do naszej przychodni?

Samochód

Parking pod kliniką

Tramwaj

Dworzec PKS

Autobus

Ogińskiego/Moniuszki

Zadzwoń teraz